Deemo

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Piyano Çalma Oyunu

Deemo Android telefon ve tabletlere indirerek oynayabilmeniz için geliştirilen ve ilginç bir oyun hikayesine sahip olan ücretsiz bir piyano çalma oyunudur.

Deemo mistik bir karakter olarak yalnız başına, bir kalede yaşamakta olan gizem dolu bir karakterdir. Birgün küçük bir kız çocuğu gökyüzünden bulunduğu yere doğru düşmektedir ve Deemo kızın nereden geldiğini, kim olduğunu bilmemektedir. Kız çocuğunu geldiği yere geri göndermek içinse küçük kıza yardım etmeye karar verir ve Piyano çalmanın bir çözüm olabileceğini fark etmiştir. Çünkü Deemo piyano çaldıkça bir ağaç gökyüzünüze doğru büyümektedir.

Deemo piyano çaldıkça akıp gitmekte olan notaları takip edin. Bu akıp giden notalarıda çalmak için dokunmalı ve sürüklemelisiniz. Farklı şarkıların bulunduğu piyano da akustik sesler çok güzel şekilde yansıtılmış. Özel bir şekilde elle çizilen arka plan elemanları şarkılar sırasında bize eşlik ediyor ve bu parçaları başarılı bir şekilde tamamladıkça yeni parçalar açıldığından dolayı böylece hikaye öğelerini ve ipuçlarını deşifre edebiliyoruz.

Deemo İndir (iPhone / iPad)
iPhone, iPad Ücretsiz Piyano Oyunu

Deemo Hakkında Yazılar

Deemo İçin Yorum Yap