Deemo

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad Ücretsiz Piyano Oyunu

Deemo iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlara indirerek oynayabileceğiniz bir piyano oyunudur. Enteresan bir oyun hikayesine sahip olan oyun da kahramanımızın adı Deemo‘dur. Bir kalede yalnız başına yaşayan kahramanımızın başına ilginç bir hikaye gelmektedir. Mistik bir karakter yapısına sahip olan Deemo gökyüzünden olduğu kaleye doğru bir kız çocuğunun düştüğünü görmektedir.

Düşen kızın kim olduğunu bilmeyen Deemo ona yardım etmeye karar verir ve ilginç bir şekilde çaldığı piyano sayesinde kıza yardım etme yolunu buldu. Piyanoyu çaldıkça kaleden gökyüzüne doğru bir ağacın uzadığını görür ve bu şekilde ona yardıma hazırlanır.

Piyano çaldıkça akıp gitmekte olan notaları takip etmelisiniz. Hareketli olarak akıp giden bu notaların çalınması gerekir ve bunun içinde notalara dokunmalı ve sürüklemelisiniz. Piyano da akustik sesler çok güzel şekilde yansıtılmış. Özel bir şekilde elle çizilen arka plan elemanları şarkılar sırasında bize eşlik ediyor ve bu parçaları başarılı bir şekilde tamamladıkça yeni parçalar açıldığından dolayı böylece hikaye öğelerini ve ipuçlarını deşifre edebiliyoruz.

Deemo İndir (Android)
Android Ücretsiz Piyano Çalma Oyunu

Deemo Hakkında Yazılar

Deemo İçin Yorum Yap