Deep Freeze Standard

Sponsorlu Bağlantılar
8.37.020.4674
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda Değişiklik Yapılmasını Önleme Programı

Bilgisayarda değişiklikler yapılmasını istemiyorsanız Deep Freeze Standard iyi bir çözüm olacak. Bu kaliteli program, bilgisayarda yapılan değişiklikleri engellemek için tasarlanmıştır. Bu sayede bilgisayarınızda herhangi bir değişiklik olmayacak.

Deep Freeze Standard programı özellikle üniversite, internet kafe ve işletmeler için faydalı olacak bir programdır. Öğrenciler, ziyaretçiler veya personelin bilgisayar üzerinde değişiklik yapmasını engelleyebilirsiniz. Bir anlamda bilgisayar koruması yapar. Bu program sayesinde bilgisayara herhangi bir program yüklenmez, bilgisayarda bir çok değişiklik yapılsa da, yeniden başlattığınız zaman tüm değişiklikler ortadan kalkmış olacak. Bilgisayarınız her zamanki kaldığı yerden devam edecek.

Deep Freeze Standard bilgisayarınıza yapılan yüklemeler veya ayarlamalardan sonra bilgisayarınızı eski halinde tutmayı sağlamaktadır. Deep Freeze bilgisayarda çalıştığı ilk andan itibaren bilgisayarınızı o noktada tutmaktadır. Başka kullanıcılar tarafından bilgisayarınızda herhangi bir sorun oluşmaması için faydalı olacak bir uygulamadır.

Deep Freeze Standard İçin Yorum Yap