Deep Unfreezer

Sponsorlu Bağlantılar
1.2
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Bilgisayardan Deep Freeze Kaldırma Ve Engelleme Programı

2.5/5, Toplam: 2 kişi

Deep Freeze bilgisayarda yüklü olduğu zaman herhangi bir değişiklik yapmak mümkün değildir. İhtiyacınız olan bir uygulama veya programı yükledikten sonra kullanmanız mümkün olmamaktadır. Deep Freeze internet kafeler için faydalı bir programdır ancak bireysel kullanıcılar için bazen sıkıntılar çıkarabiliyor. Hem Deep Freeze kullanıp hem de program, oyun yüklemeleri veya yaptığınız herhangi bir değişikliğin yerinde kalmasını istiyorsanız Deep Unfreezer yardımcı olacak güzel bir programdır.

Bilgisayara yüklediğiniz tüm veriler Deep Freeze nedeniyle bilgisayarı yeniden başlattığınız zaman kaldırılmaktadır. Bilgisayarınızda Deep Freeze yüklü ise kaldırmak veya engellemek için Deep Unfreezer kullanabilirsiniz.

Deep Unfreezer programını ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Küçük dosya boyutuna sahiptir ve kullanımı çok kolaydır. Bilgisayarda yaptığınız herhangi bir değişikliğin ve veri yüklemelerinin yerinde kalmasını bu uygulama sayesinde sağlayabilirsiniz.

Deep Freeze kaldırma veya engelleme yapmanın yanı sıra ayrıca Deep Freeze şifresini unutanlar için de yardımcı olacaktır.

Deep Unfreezer İçin Yorum Yap