Defenders (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
1.8.0
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Prime World: Defenders Oyunu

Prime World: Defenders oyunun iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için uyumlu sürümüdür. iPhone, iPad için ücretsiz en iyi kule savunma oyunlarından biridir. Harika grafikler ve savunma araçları ile aksiyon dolu bir macera sizi bekliyor. Defenders, diğer kule savunma oyunlarına ek özellikler ve kalite sunmaktadır. Kuleleri birleştirin, daha güçlü hale gelin ve düşmanlarınızı büyü ve silahlarla yok edin.

Hem sürükleyici hem de devamlılığı olan bir oyundur. Kahramanınızı, yeteneklerini ve büyülerini geliştirin ve daha güçlü olun. En iyi kule savunmacı olmak için Heroic Mode denemeyi unutmayın. En iyi olmak içinde stratejinizi iyi yapmanız gerekiyor.

Görsel efektler ve 3D grafikler ile harika bir savunma oyunudur. Keyifle oynayacağınız ve ayrıca koleksiyon kartı oyun unsurları da mevcuttur. 25’e varan yükseltilebilir seviye ve 13 büyü türüne sahip 26’dan fazla kuleyi savunun.

Defenders oyununda 36 vahşi tür canavar bulunmaktadır. Eşsiz özelliklere sahip devasa bölüm canavarları sizi bekliyor. 23 görev, ekstra bölüm canavarı seviyeleri ve rastgele oluşturulan görevlerle oyuncuyu içine çeken oyun konusu. Güçlü saldırıları mümkün kılan, özel harita yerleşimi ve anormallikler. Her haritada farklı bir strateji uygulamanız gerekiyor. Tahmin edilemez savunma yöntemleri ile büyüleyici bir oyun.

Defenders (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap