Denizbank Sıramatik (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
2.1.1
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Denizbank Sıramatik Uygulaması

DenizBank Sıramatik uygulaması ile Android telefondan şubeye gitmeden sıra almayı sağlar. DenizBank müşterisi olun veya olmayın uygulamayı kullanabilirsiniz.

Bu uygulama sayesinde zamandan tasarruf sağlayın. DenizBank şubelerinde işlem yapmak için; şubeye gitmeden, sıra beklemeden, Sıramatik uygulaması ile sıra numaranızı tek dokunuşla alabilirsiniz. Sıramatik’in size sağladığı avantajlarla daha fazla zaman kazanır, işlemlerinizi daha hızlı sonlandırırsınız.

DenizBank müşterisi olmasanız da uygulamayı kullanabilirsiniz. DenizBank müşterisiyseniz cep telefonu numarası, T.C. kimlik numarası, müşteri numarası veya kredi kartı numaranız ile sıra numarası alarak önceliklendirilirsiniz.

Sıramatik bulunduğunuz lokasyonu tespit ederek size en yakın şubeleri listeler, gideceğiniz şubenin yoğunluğunu size önceden söyler, adresini gösterir, harita üzerinde yol tarifi verir, aramak istediğiniz şube ismine dokunduğunuzda arama yapar, sıra numarası almak istediğiniz şubeye gitmeden tek dokunuşla sıra numarası alır, sıranın size gelmesine kaç dakika kaldığını bildirir.

Denizbank Sıramatik (Android) İçin Yorum Yap