Derya Abla Ücretsiz Kahve Falı (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Derya Abla Ücretsiz Kahve Falı Uygulaması

3.86/5, Toplam: 7 kişi

Derya Abla Ücretsiz Kahve Falı, Android mobil cihazlarda Türk kahvesi içtikten sonra fala bakma ihtiyacını karşılamak için yardımcı olan bir uygulamadır. Kahve falınıza bakacak birileri yoksa bu uygulama bu eksikliği giderecektir. Uygulama canlı olarak hizmet vermektedir.

Derya Abla’nın tamamen ücretsiz Kahve Falı, Tarot Falı, İskambil Falı, Yıldızname, Günlük Burç Yorumları ve Rüya Tabirleri ve Sohbet için gerekli olan tek uygulama.İnternet aleminin en güzel fal mekanını bu uygulama ile bulacaksınız.

İçtiğiniz kahvenin resmini Derya Abla’ya gönderin ve falınızın cevabını hemen versin. Yenilenen sürümlerine özel kahve falı ve Tarot falı odaları eklenmiştir. Ayrıca niyetinizi belirtin ve ona göre yorumlansın. Falınızı bir defa gönderdikten sonra artık bilgileriniz hep hatırlanacaktır. Sürekli bilgi girmenize gerek kalmayacak.

Falınızı göndermek için hızlı bir şekilde hemen üye olun. Falınız ile ilgili tüm yorumlar bildirim olarak gelecektir. Uygulamanın bir diğer ilgi çekici özelliği ise direkt Dilek Abla tarafından yorumlanan ses kaydını dinleyin. Yani falınızı sesli olarak da dinleyebilirsiniz.

Derya Abla Ücretsiz Kahve Falı (Android)” İçin Bir Cevap

Derya Abla Ücretsiz Kahve Falı (Android) İçin Yorum Yap