Desktop Earth

Sponsorlu Bağlantılar
3.2.42
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Masaüstü Arkaplan İçin Gerçek Zamanlı Uydu Görünümü

5/5, Toplam: 1 kişi

Desktop Earth otomatik olarak gerektiği anda uzaydan görülebildiği gibi Dünya’nın bir uydu görüntüsü ile masaüstü duvar kağıdını güncellemeyi sağlayan ücretsiz bir programdır. Merkezi olarak kullanılacak zaman dilimi özelleştirmek, bir bulut kaplamasını görüntülemek ve farklı gece saat görüntülerini seçebilirsiniz.

Program sistem tepsisinde çalışır ve otomatik olarak seçilen zamanlama (bir saat bir dakika) göre görüntüyü günceller. Desktop Earth standart masaüstü duvar kağıdı olarak veya Active Desktop öğesi olarak görüntülenebilir.

DesktopEarth bir duvar kağıdı jeneratörüdür. Görüntüler NASA Blue Marble Next ve Earth City Lights dayanmaktadır. OpenGL ekran koruyucu içerir.

Kurulumdan sonra, DesktopEarth otomatik olarak çalışır ve duvar kağıdınızı Dünya görüntüsü ile güncel tutar. Herhangi bir tercihi değiştirmek için küçük bir küre gibi görünen tepsi simgesine sağ tıklayın.

Eşlik eden ekran koruyucu otomatik olarak kurulur ancak etkinleştirilmez. Etkinleştirmek için Kontrol Paneline gitmeniz (veya masaüstünüzü sağ tıklayın ve Kişiselleştir’i seçin) gerekir. Bir tür olarak ekran koruyucuların biraz unutulduğunu biliyorum, ancak bu gerçekten nefes kesicidir, bu yüzden en azından önizlemeyi bir kez çalıştırmanızı öneririz.

Desktop Earth İçin Yorum Yap