DesktopCal

Sponsorlu Bağlantılar
2.2.18.4170
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Windows Masaüstü Takvim Aracı

  • Masaüstü arka plan özelliği.
  • Her gün için ayrı renk seçeneği.
  • Kolay kullanımlı masaüstü takvim aracı.

DesktopCal masaüstü simgelerine erişimi engellemeden masaüstü içine harmanlayarak ücretsiz basit bir masaüstü takvim programıdır. Hızlı bir şekilde not eklemek ve aynı zamanda geçmişte ya da gelecekte belirli tarihlere atlamak için çift tıklayın.

Masaüstünde çift tıklayarak herhangi bir şeyi kaydedebilirsiniz. Çok rahat ve kullanışlı bir uygulamadır. Listeleri, programlar, randevular ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz. DesktopCal güçlü araçlar ile başka bir cihazdan veri taşıyabilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir gün için arkaplan rengi ayarlayabilirsiniz. Yani, her gün için farklı renkli arkaplan ayarlayabilirsiniz. Ortak festivaller, yıl dönümleri ve diğer çeşitli bilgiler sunmaktadır. Çalışırken duvar kağıdı ile takvimin herhangi sayfasını yazdırabilirsiniz.

Masaüstü takvim uygulaması kullanımı kolay ve ekstra özellikleri çok caziptir. Önemli zamanlar yaklaştığında artık masaüstü ekranında her şeyi göreceksiniz. Randevuları, yaklaşan etkinlikleri, doğum günleri gibi duvar takvimine yazabileceğiniz herhangi bir şeyi kaydetmek için sadece o hücreye sağ tıklayın ve bilgileri girin.

DesktopCal farklı özellikleri ile masaüstü için harika bir takvim aracıdır. DesktopCal ile masaüstü arkaplan gibi takvim ayarlayabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile kendi zevkinize uygun olan rengi seçebilirsiniz. DesktopCal ve benzeri masaüstü araçları uygulamalarından da faydalanabilirsiniz.

Windows masaüstü arka plan için takvim aracı arıyorsanız DesktopCal aracı yardımcı olacaktır. Masaüstü arkaplan duvar kağıdı gibi ekleyebilir ve gerekli takvim seçeneklerini ayarlayabilirsiniz.

DesktopCal İçin Yorum Yap