ÇILGIN HIRSIZ: Minion Rush

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

ÇILGIN HIRSIZ: Minion Rush: Windows 8 Koşu Oyunu

3.83/5, Toplam: 23 kişi

Çılgın Hırsız: Minion Rush, Windows 8 ve üzeri işletim sistemli Bilgisayarlar ve tabletlere indirerek oynayabileceğiniz bir koşu oyunudur. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyun da Gru’nun kendi dillerini konuşan, sadık, sarı Minyonları, ÇILGIN HIRSIZ: Minion Rush oyununda en zorlu meydan okumaya hazır. Siz de Minyon olarak patronun süper kötü Gru‘yu etkilemek için diğerleriyle rekabet etmelisiniz. Yılın Minyonu unvanını kazanmak için için zıpla, uç, engellerden kaç, muz topla, haylazlık yap ve kötüleri alt etmeniz gerekmektedir.

Serinin resmi oyununda Çılgın Hırsız‘ın tüm enerjisini ve mizahını yeniden keşfet. Simgelenmiş mekanlarda arkadaşlarınıza meydan okuyun. Yüzlerce görevde çılgınca şeyler yapın. Çılgın Hırsız‘ın şaşırtan komiklikteki Minyon anlarının keyfini çıkar. Gru’nun Laboratuvarı, Gru’nun Yerleşim Alanı & El Maço’nun İni gibi sürprizlerle, gizemlerle ve engellerle dolu eğlenceli mekanlarda koşun. Minyonunu eşsiz kostüm, silah ve güçlendirmelerle kişiselleştir. Gizli bölgelerle, eşsiz patron savaşlarıyla ve inanılmaz güçlendirmelerle karşılaş. Özel animasyonları, seslendirmeleri ve son teknoloji 3B grafikleri deneyimle. Farklı, hareketli kamera açılarının keyfini çıkar. Çeşitli bonus oyunlara katıl. Mega Minyon olarak her şeyi yok et. Koşun esnasında en iyi skorlara bak ve onlara eğlenceli Minyon sataşmaları ve meydan okumaları gönder ki Yılın Minyonu’nun kim olacağını görsünler.

Oyunun özelliklerine göz atacak olursak:

  • Ücretsiz
  • Çılgın Hırsız’ın tüm enerjisini ve mizahını yeniden keşfet
  • Yüzlerce görevde çılgınca şeyler yap
  • Gru’nun Laboratuvarı, Gru’nun Yerleşim Alanı & El Maço’nun İni gibi sürprizlerle, gizemlerle ve engellerle dolu eğlenceli mekanlarda koş
  • 3B grafiklerle ve eğlenceli animasyonlarla süslü, gülünç minyon anlarının keyfini çıkar
  • Minyonunu eşsiz kostüm, silah ve güçlendirmelerle kişiselleştir
  • Vektör’le ve özel olarak oyun için yaratılan tüm yeni kötülerle savaş

ÇILGIN HIRSIZ: Minion Rush” İçin Bir Cevap

ÇILGIN HIRSIZ: Minion Rush İçin Yorum Yap