Dexclock

Sponsorlu Bağlantılar
1.6
Sponsorlu Bağlantılar

Portable Saatli Masaüstü Duvar Kağıtları

  • Saatli masaüstü duvar kağıtları.
  • Hazır duvar kağıtları.
  • Kendi fotoğraflarınızdan saatli duvar kağıtları oluşturma.

Dexclock (Portable) masaüstünü özelleştirmek isteyenler için saatli duvar kağıtları sunan ve ayrıca kendi duvar kağıtlarınızı oluşturarak gerçek zamanlı saatler eklemenizi sağlayan ücretsiz ve Türkçe yardımcı bir araçtır. Masaüstü arka planı olarak güzel ve çekici tasarımları ile özel olarak tasarlanmış basit duvar kağıtları ile doğrudan masaüstünüzde gerçek zamanlı saati görüntüler. Dexclock sizin için bunu yapabilecek en iyi programlardan biridir.

Dexclock Vladstudio tarafından sunulan saatli duvar kağıtlarını kullanmak için tasarlanmıştır. Saat, duvar kağıtlarına gömülüdür, gerçek zamanlı saat ekranı ile bir masaüstü arka planı birleştirir.

Analog ve dijital saatler, temalı saatler ve daha fazlası dahil olmak çeşitli stilleri ile yüzlerce saat vardır. Dexclock birkaç örnek içerir ve daha fazlası için online galeriye bağlantı sağlar.

Masaüstü duvar kağıtları ile saati birleştirip tek bir arka plan olarak kullanmak için Dexclock programını kullanabilirsiniz. Bilgisayar ekranını özelleştirmek isteyenler için faydalı olacağını düşündüğüm bir araçtır.

Dexclock Hakkında Yazılar

Dexclock İçin Yorum Yap