Dexpot 1.6.13 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Dexpot: Sanal Masaüstü Oluşturma

Dexpot en fazla 20 kat ekranın çalışma alanını artırmak için birden fazla sanal masaüstü oluşturmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir programdır. Her sanal masaüstü diğerlerinden bağımsız, bireysel duvar kağıdı, çözünürlük ve simgeleri olabilir. Kolayca sistem tepsisindeki simgesine veya kısayol tuşu aracılığı ile masaüstleri arasında geçiş yapabilir, hatta tüm sanal masaüstleri döndüren otomatik bir masaüstü slayt kullanabilirsiniz.

Buna ek olarak, hareket edebilir ve bir masaüstü masaüstü arasında başka pencereler kopyalayabilir, otomatik olarak taşımak için kurallar ayarlayabilir, pencereleri kopyalamak veya kapatma ve daha fazlasını yapmanızı sağlar.

Dexpot muhtemelen en gelişmiş masaüstü yöneticisidir. Bu kullanımı kolay ama aynı zamanda daha fazla talepkar kullanıcılar için esneklik ve özelleştirme seçenekleri sunuyor.

Dexpot – Ekran Görüntüleri

dexpot-indir dexpot-indir-

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Dexpot 1.6.13 İndir İçin Yorum Yap