Diggy's Adventure (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Diggy's Adventure hazine bulma oyunu

Hazine aramak ve bulmak herkes için farklı bir tutkudur. Altın arama heyecanını mobil cihazlarınızda yaşamak ister misiniz? Diggy’s Adventure, Android telefon ve tablette hikaye-macera odaklı ve gizemleri keşfederek hazine bulma heyecanı yaşamak isteyenler için ücretsiz ve Türkçe bir bulmaca oyunudur. Sürükleyici, etkileyici ve gizem dolu harika bir oyun.

Diggy’s Adventure oyununda kamp kurun ve istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Tarihi gizemleri çözün ve saklı hazineleri bulun. Tanrıların görevlerini tamamlayın ve tatlı ödüllerin tadını çıkarın. Her ay eğlenceli hikayelerin ve olayların tadını çıkarın. Arkadaşlarınızla birlikte oynayın ve karşılıklı birbirinize çeşitli hediyeler gönderin. Milyonlarca oyuncu arasına sizde katılın ve gizemleri keşfetme heyecanına sizde ortak olun.

Arkeoloji tutkunu olan bir çok insan vardır. Bende onlardan biriyim. Eski uygarlıklara ait kalıntıları keşfetmek büyük bir heyecan uyandırıyor bende. Bu nedenle her zaman bu tarz oyunları çok sevmişimdir. Oyunun en cezbedici yanı ise gizemleri keşfedip sonunda bir şey elde etmek. Elbette mobil cihazınızda oynayarak hazine elde etmeyeceksiniz ama size verdiği heyecan gerçekten muhteşem bir şeydir.

Oyun hikaye odaklıdır ve sanki gerçek bir hayattan esinlenmiş gibidir. Seyahat etmekte olan Diggy, Profesör, Linda ve Rusty’e eşlik ederek saklı kalan tüm sırları ortaya çıkarın.

Diggy’s Adventure oyunun en çekici yanı ise çözülecek 1000’den fazla bulmaca var. Canınız mı sıkıldı hemen oyunu açın ve heyecan dolu maceraya katılın. Bir diğer güzel tarafı ise, hazine ararken veya gizemleri çözerken kaçmanızı da sağlayacak 500’den fazla labirent var. 100’den fazlada iletişime geçeceğiniz karakterler mevcuttur. Eski uygarlıklara ait asırlar önce saklanmış ve unutulmuş hazinelerle dolu 4 mitolojik yerleşim yeri vardır.

Diggy’s Adventure oyununa her hafta yeni içerikler eklenmektedir. Ücretsiz ve Türkçe olması da ayrı bir güzelliktir. Diggy’s Adventure oyununu indirin ve oynamaya başlayın. Hikaye odaklı, konuşmaların yaşandığı heyecan verici harika bir oyundur. Oyun Android 2.2.3 ve üzeri sistemler ile uyumludur. Neredeyse tüm Android mobil cihazlarda oynanabilir.

Diggy's Adventure (Android) İçin Yorum Yap