Digipom Kolay Ses Kaydedici

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Ücretsiz Ses Kaydedici

Kolay Ses Kayıt Cihazı veya Kolay Ses Kaydedici (Easy Voice Recorder) Digipom tarafından tasarlanan ve basit şekilde ses kayıtları yapmanıza yardımcı olacak ücretsiz bir ses kaydetme uygulamasıdır. Ses kaydı yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kullanımı basit ve eğlenerek ses kayıtları yapacaksınız. Toplantı, kişisel notlar, sınıftaki ders notları, müzikler ve akılınıza gelebilecek her türlü ses kayıtlarını yapacağınız uygulamayı güvenle kullanabilirsiniz.

Programın ayrıca pro yani ücretli sürümü de bulunmaktadır. Ücretsiz olan bu versiyonunu deneyin ve ardından daha fazla özelliklere sahip olan pro sürümüne de geçebilirsiniz.
Ses kayıtlarını yüksek kalitede PCM, AAC veya AMR olmak üzere kaydedin. Özellikle AMR formatı cihazında alan sıkıntısı çekenler için en ideal özellikleri sunmaktadır. Yapacağınız kayıtları kolaylıkla paylaşabilir, yönetebilir ve Bilgisayara aktarabilirsiniz.

Arka plana kaydedebilir ve uygulamayı ana ekranda kontrol edebilirsiniz. Destek verdiği cihazlarda güçlü özelliklere sahip olan ses filtreleri kullanabilirsiniz. Kayıtlara yeniden isim verebilir, silebilir, zil sesi olarak atayabilir, Tasker ve Locale ile birleştirebilirsiniz. Uygulamayı indirirken pro sürümünün sunduğu özelliklere de ulaşabilirsiniz.

Easy Voice Recorder Ekran Videosu

Digipom Kolay Ses Kaydedici İçin Yorum Yap