Digital Video Repair

Sponsorlu Bağlantılar
3.5.0.1
Sponsorlu Bağlantılar

Bozuk Videoları Onarma Programı

3.1/5, Toplam: 29 kişi

Digital Video Repair, sadece bir kaç tıklama ile bozuk MPEG 4 ve AVI videoları onarmayı sağlayan ücretsiz video onarma programıdır. Mükemmel pürüzsüz bir izleme deneyimi elde etmek için Xvid, DivX, MPEG4, 3ivx ve Angel Potion codec ile kodlanmış bozuk MP4, MOV ve AVI dosyalarını çözecektir.

Bozuk AVI dosyalarını oynatma ses-video karışıklığa neden olabilir. DVR dikkatli bir şekilde orijinal MOV, MP4 ve AVI özellikleri pürüzsüz, kesintisiz çalma ve tam uyum sağlamak için gerekirse kötü segmentleri yeniden kodlar, AVI dosya yapısını onarır.

İnternetten tam indirilemeyen videoları kısmen çözebilir. Digital Video Repair video işleme yeteneği sayesinde eksik bölümleri tespit eder ve oynanabilir video akışı içine kısmi veya eksik video dosyasını yeniden yükleyebilir.

Digital Video Repair kullanımı çok kolaydır. Sadece bozuk olan videoyu programa atın ve onarma düğmesine tıklayın. Kısa sürede video dosyasını düzeltecektir.

Digital Video Repair AVI, MOV, MP4, M4V, MP4V, 3G2, 3GP2, 3GP ve 3GPP video dosyalarını onarmak için en iyi yardımcınız olacak. Bozuk verileri algılar ve dosya dizinini onarır. 2GB’dan büyük AVI video dosyaları onarma yeteneğine sahiptir.

Windows bilgisayarınız için diğer video araçları programlarına göz atabilirsiniz.

Digital Video Repair” İçin Bir Cevap

Digital Video Repair İçin Yorum Yap