Directory Monitor

Sponsorlu Bağlantılar
2.10.8.9
Sponsorlu Bağlantılar

Değişiklikler İçin Klasör İçeriğini İzleme Programı

Directory Monitor, belirleyeceğiniz dosyalar üzerinde herhangi bir değişiklik veya işlem yapıldığı anda sizi uyaran ve gerçek zamanlı olacak takip etmeyi sağlayan ücretsiz bir programdır.

Dizin Monitör belli dizin veya ağ paylaşımları gözetimi ve gerçek zamanlı olarak dosya değişiklikleri; erişim, silme, modifikasyon ve yeni dosyaları size bildirmesi için kullanabilirsiniz. Değişiklik yapmadan kullanıcıları ve işlemleri de tespit etme yeteneğine sahiptir. Bir dosya ile ilgili işlem yapıldığı algılandığında program sistem tepsisinde bir balon ile sizi uyarır ve ayrıca her izlenen klasör için özel bir komut çalıştırması için tercih edebilirsiniz.

Yani anlayacağınız bir dosyanın silinmesi, yeniden adlandırılması, yeni dosyalar ve dosyaya erişim sağlanması ve dosya değişikliklerini gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizin veya önemli bilgilerin olduğu bir klasörü gözlem altında tutabilirsiniz. Eğer birisi belirlediğiniz klasör veya dosyaya erişim sağladığında veya üzerinde işlemler yapmak istediği anda Directory Monitor ile uyarılabilir ve canlı olarak neler yapıldığını takip edebilirsiniz. Kişisel bilgilerin korunması için faydalı olacak programlardan biridir.

Ayrıca ağ üzerinden, dosya sistemi değişiklikleri yapmış kullanıcı ve uygulama süreçlerini algılama yeteneğine sahiptir. Aynı iş ortamındaki (aynı ağ üzerinde) kullanıcıların bile dosya ile ilgili yaptığı işlemleri takip etme desteği içerir.

Ağ bağlantısı sorunları ile ve hatta elektrik kesintileri sırasında dosya sistemi değişikliklerini belirler. Bu sayede olası her durumda dosyalarınız güvende olacaktır.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Directory Monitor İçin Yorum Yap