Disk SpeedUp 1.4 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
2/5, Toplam: 1 kişi

Ücretsiz Disk Birleştirme ve Optimizasyon Programı

Disk SpeedUp indir-disk-birlestirme-programiBilgisayarda yapılan bir çok işlemler bilgisayar diskini parçalar. Özellikle bilgisayarda oyun oynamak, disk parçalanmasını artıran en önemli etkendir. Disk parçalanması giderilmezse bilgisayar performansı her geçen zaman azalmaya başlar. Disk parçalanmasını önlemek ve bilgisayar performansını artırmak için yardımcı bir program gerekir. Disk SpeedUp ücretsiz disk birleştirme programı sayesinde bu sorunları giderebilirsiniz.

Bu ücretsiz program bilgisayar diskini optimize ederek bilgisayarın daha hızlı çalışmasını sağlar. Program kolay kullanımlı bir arayüz sunuyor. Programı yükledikten sonra, program sol kısmında sekmeler göreceksiniz. Optimize, Birleştirme işlemlerinin yapılacağı kısımları bulacaksınız. Disk birleştirme sekmesine geçiş yaptığınız zaman, birleştirme için 4 adet ayar seçeneğini göreceksiniz. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra birleştirme işlemini yapabilirsiniz.

Ayrıca hangi diski birleştirmek istediğiniz seçme imkanı sunuyor. Bu açıdan çok kullanışlı bir programdır. Disk parçalanması özellikle C ve D kısmında olur. Bu bölümleri birleştirmek bilgisayar performansını olumlu etkileyecektir.

Sonuç olarak ücretsiz disk birleştirme programı arıyorsanız Disk SpeedUp disk birleştirme, optimize ve disk hızlandırma programını deneyebilirsiniz.

Disk SpeedUp 1.4 İndir İçin Yorum Yap