Dislike on Facebook İndir (Google Chrome)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Chrome’da Facebook Beğenmedim Butonu Ekleme Uzantısı

Dislike on Facebook, Facebook paylaşımları için “Beğenmedim” butonu eklemeyi sağlayan ücretsiz bir Google Chrome uzantısıdır.

Facebook milyonlarca kullanıcısının ısrarlarına rağmen “Facebook Beğenmedim Butonu” eklemekten uzak duruyor. Bundan dolayı üçüncü taraf çözümlerden faydalanmak lazım.

“Facebook Beğenmedim Butonu” eklemeye yardımcı olacak ücretsiz Chrome uzantısını fark ettim ve sizinle paylaşmak istedim. Dislike on Facebook eklentisi gerçekten de Facebook üzerinde her paylaşılan yazıların altında Beğen butonunun yanında Beğenme butonunu da çıkarıyor. Her şey bu kadar basit mi? Evet uzantıyı yüklemek basit ama işlevi ne derece onu bilmek gerekiyor.

Facebook Begenme Butonu Uzantisi Yukle

Dislike on Facebook uzantısını Chrome tarayıcınıza ekleyin. Herhangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur. Sadece yüklemeniz yeterli. Ardından Facebook hesabınızı açın ve göreceksiniz ki, paylaşımların altın Beğenme düğmesinin olduğunu göreceksiniz.

Hatırlatma: Dislike on Facebook uzantısı Beğenme düğmesini çıkarıyor çıkarmasına da, Beğenme butonuna tıkladığınız zaman bunu sadece siz ve Dislike on Facebook uzantısı yüklü arkadaşlarınız görebiliyor.

Dislike on Facebook İndir (Google Chrome) İçin Yorum Yap