Disney Magic Kingdoms (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.4
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Disney Magic Kingdoms Oyunu

Disney Magic Kingdoms, iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için ücretsiz aksiyon ve macera oyunu. Malefiz bir kara büyü yaparak krallığın tüm güçlü büyülerini yok ederken, onları geri getirmeye yardım eder misin? Disney Magic Kingdoms’da, Disney parklarının heyecanını açığa çıkar ve hayallerinin en harika parkını yarat!

Disneyland, California Adventure, Walt Disney World, Tokyo Disneyland ve Disneyland Paris de dahil dünyanın her köşesindeki Disney parklarından cazip eğlence merkezleri: “dünya küçük”, Sevimli Canavarlar Kahkaha Kulübü ve Uzay Dağı!

VOL-İ’nin Evi, Tekgöz Sushi gibi tamamı bizzat bulundukları filmlerden esinlenmiş şaşırtıcı, yeni eğlence merkezleri! Tüm aileyle birlikte süslü tören arabaları ve havai fişekler eşliğinde törenlerle parklardaki büyülü anları yaşat!

Her daim iyimser Miki Fare, yürekli prenses Rapunzel, cesur uzay bekçisi Buzz Işıkyılı, tatlı ve zarif Tinkerbell gibi daha birçok eğlenceli ve sevilen karakterle inanılmaz anlar paylaş! Krallığının her pikselini gerçeğe dönüştürecek ilginç, eğlenceli ve animasyonlu yüzlerce macera oyna! Her bir karakteri Malefiz’in kara büyüsünden kurtarmak için Disney temalı unutulmaz ürünleri topla!

Her dokunuşta büyülü bir hikaye ve heyecanlı bir macera keşfedip oyna! Krallığı kurtarmak için Pete, Gothel Anne ve Zurg gibi kötülere karşı koy!

Gel ve mobil alemdeki en büyülü ücretsiz oyunu oyna! Aile boyu harika bir macera! Hayalindeki dünyayı kendi ellerinle yarat!

Disney, Disneyland, tema parkı oyunu, Pixar filmi oyunu, eğlencelik oyun, tycoon oyunu, ücretsiz aile oyunu ve park inşaatı oyunu meraklıları için ideal.

Disney Magic Kingdoms (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap