Display Driver Uninstaller

Sponsorlu Bağlantılar
17.0.6.6
Sponsorlu Bağlantılar

Sorunsuz ve temiz grafik kartı / ekran kartı sürücülerini kaldırma programı

Display Driver Uninstaller (DDU) geride herhangi bir parça bırakmadan (kayıt defteri anahtarları, klasörler ve dosyalar, sürücü mağazası) sisteminizden AMD / NVIDIA grafik kartı / ekran kartı sürücülerini ve paketlerini tamamen kaldırmayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe sürücü temizlemeye yardımcı programdır.

AMD / NVIDIA video sürücüleri normal olarak Windows Denetim masasından kaldırılabilir; bu sürücü kaldırma programı, standart sürücünün kaldırılmasının başarısız olduğu durumlarda veya NVIDIA ve ATI ekran kartı sürücülerini tamamen silmeniz gerektiğinde de kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu sürücü temizleme aracını kullandıktan sonra sanki ilk kez yeni, temiz bir Windows yüklemesi gibi yeni bir sürücü yükleyebilirsiniz. Programı kullanmadan önce herhangi bir sorun yaşamamak için istediğiniz zaman sistemi geri alabilmenizi sağlayacak, yeni bir sistem geri yükleme noktası oluşturmanızı öneririz.

DDU, Wiganard olarak Ghislain Harvey tarafından programlanan bir uygulamadır.

Önerilen kullanım:

  • Araç Normal modda kullanılabilir, ancak DDU kullanırken mutlak kararlılık için Safemode her zaman en iyisidir.
  • Bir yedekleme veya sistem geri yüklemesi yapın (ancak program normalde oldukça güvenli olmalıdır).
  • Sorunları önlemek için DDU klasörünü güvenlik yazılımlarından tamamen çıkarmanız en iyisidir.

Ekran kartı sürücüsü kaldırmak için ücretsiz yardımcı bir program arıyorsanız Display Driver Uninstaller denemenizi tavsiye ederiz.

Display Driver Uninstaller İçin Yorum Yap