DIVII İngilizce Sözlük

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Sözlük Uygulaması

DIVII İngilizce Video Sözlük (DIVII English Video Dictionary) video şeklinde size İngilizce’yi öğretmek için geliştirilen ücretsiz bir sözlük uygulamasıdır. Uygulama sayesinde sizde video örnekleri ile İngilizce öğrenebilir ve kelime oluşturmanıza yardımcı olacak şekilde çalışan çapraz platformlu bir uygulamadır.

Uygulama da mevcut olan videoların alt yazılarının manalarını aramanız için yardımcı olacak Knowledge Hub içinde geniş bir kelime erişimine ve Notebook üzerinden kelime listelerini düzenlemenize olanak sağlamaktadır. İnternet’i açın ve kullanmaya başlayın. Uygulamanın veri tabanında istediğiniz kelime ve cümleyi arayabilirsiniz. Aradığınız kelimenin doğru kullanımlarını video örnekleri ile daha iyi anlayın.

Video örneklerinde geçen alt yazıların anlamını görmek için üzerine tıklamanız yeterli olacak. History bölümünden yaptığınız arama sorgularını görüntüleyip yönetebilirsiniz. Sözlük dil tercihinizi çoklu dil ayarlarından değiştirebilirsiniz. Daha birçok özelliği ile faydalı olacak bir uygulama olabilir.

DIVII English Video Dictionary İndir (iPhone / iPad)
iPhone, iPad Ücretsiz Sözlük Uygulaması

DIVII İngilizce Sözlük Hakkında Yazılar

DIVII İngilizce Sözlük İçin Yorum Yap