Diyanet Kuranı Kerim Türkçe Meali İndir (Android Kitap)

Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Kuranı Kerim Melali Programı

Diyanet Kuranı Kerim Türkçe Meali, Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınız ve Bilgisayarlarınız üzerinden ücretsiz olarak ulaşarak okuyabileceğiniz bir e-kitap programıdır.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan bu program ile artık Kuranı Kerimin Türkçe mealine dilediğiniz yerde kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. Program çevrimiçi çalışabildiği gibi çevrimdışı olarak da çalışmaktadır.

Kuranı Kerimi yanımızda çoğunlukla taşıyamamaktayız. Çünkü cebimize bırakma gibi bir şansımız olmuyor. Evet Kuran Kerimin küçük baskıları da mevcut. Ancak herkes ya gömlek giymiyor yada Kurana saygısızlık olur diye cebimizde taşıyamıyoruz. Bunun yanında teknolojinin sağladığı bu imkan bizler için bir nimettir. Bu tür programların çıkması bizler için büyük yararları da beraberinde getirmektedir. Böyle gönül rahatlığı içerisin de Kuranı Kerimi her an yanımızda bulundurabiliyoruz ve istediğimiz her an çıkarıp okuma imkanı da buluyoruz.

NOT: İlk önce Android için Google Play Kitaplar uygulamasını yükleyin. Hesabınızla otomatik olarak senkronize olur ve nerede olursanız olun çevrimiçi veya çevrimdışı olarak okumanıza olanak sağlar.

Dizüstü Bilgisayarlar ve Masaüstü Bilgisayarlar
Google Play’de satın alınan kitapları bilgisayarınızın Web tarayıcısını kullanarak okuyabilirsiniz.

NOT: e-Okuyucular ve diğer cihazlar

Sony eReader veya Barnes & Noble Nook gibi e-mürekkep cihazlarında okumak için, dosyayı indirmeniz ve cihazınıza aktarmanız gerekir.

Diyanet Kuranı Kerim Türkçe Meali Ekran Görüntüleri

Diyanet-Meali

Diyanet Kuranı Kerim Türkçe Meali İndir (Android Kitap)” İçin 2 Cevap

Diyanet Kuranı Kerim Türkçe Meali İndir (Android Kitap) İçin Yorum Yap