Dizi Plus

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Dizi Plus Uygulaması

  • Ücretsiz.
  • Türkçe.

Dizi Plus uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletiniz ile kolayca TV izleme imkanı bulabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama ile hem dizi hem de TV izleyebileceksiniz. Gelişmiş özellikler sunan uygulama geniş içeriğe sahip. Basit ve kullanıcı dostu arayüzü ve özel oynatıcısı sayesinde yerli, yabancı dizileri rahatça izleyeceksiniz. Ortalama 265’in üzerinde dizi izleyebileceğiniz kanal bulunmaktadır. TV kanalını seçin ve izleyin.

Kullanışlı arayüz, güncellenen içeriği, yeni diziler eklendiğinde sizi bilgilendiriyor. İstediğiniz dizileri favorilerinize ekleyebilme. Diziler ile ilgili içerik bilgilerine ulaşabilir ve yorum yapabilirsiniz. İzlediğiniz, izlemediğiniz ve yarıda kalan bölümleri akıllı ikonlar sayesinde rahatça görebilme ve yarıda kalan bölümlere kaldığınız yerden devam etme.

Uygulama ile yerli yabancı bir çok diziyi izleyebilirsiniz. İzlediğiniz, izlemediğiniz ve yarıda kalan bölümleri akıllı ikonlar sayesinde rahatça görebilme özelliği de güzel. Ücretsiz dizileri takip edebileceğiniz uygulamayı deneyin.

Dizi Plus İçin Yorum Yap