DJ Efektör

Sponsorlu Bağlantılar
11
Sponsorlu Bağlantılar

Müziklere Efekt Verme Programı

4.14/5, Toplam: 7 kişi

DJ Efektör, bir çok ilgi çekici efektleri bir araya toplayan ücretsiz ve Türkçe bir yazılımdır. Radyo istasyonları dinlerken, alkış efektlerini çok duymuşsunuzdur. Artık sizde DJ Efektör ile efekt verebilirsiniz. Toplam 20 efekt arasından seçim yapabilirsiniz.

Programı çalıştırın ve direkt karşınızda düğmeler olarak eklenmiş efektleri göreceksiniz.

Kısa gülme, siren, bekleme, kırılma, alkış gülme, kaza anı, buuu, öksürük, alkış, deli, polis düdüğü, japon işi, wooow, ah ha ha, patlama, araba geçiş, aaaa, gülme, öpücük, remixed by efektlerini göreceksiniz.

Sizde eğer bir radyo yayını yapıyorsanız bu program yardımcı olabilir.

Not: DJ Efektör programını Windows 8 veya Windows 8.1 bilgisayarda da çalıştırmanız mümkündür. Eksik .dll dosyasını yükleyerek Windows 8 sorununu çözebilirsiniz. Windows 8 bilgisayara yüklemek istediğiniz zaman, msvbvm50.dll dosyasının eksik olduğunu belirtecek. Msvbvm50.dll dosyasını buraya tıklayın ve indirin.

DJ Efektör basit bir programdır. Ama çoğu kullanıcı için faydalı olacaktır.

Gülme, alkış vb efektler vermek için DJ Efektör programını kullanabilirsiniz.
admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

DJ Efektör İçin Yorum Yap