DMG Extractor

Sponsorlu Bağlantılar
1.3.15.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz DMG Dosya Açma Programı

4.2/5, Toplam: 10 kişi

DMG Extractor muhtemelen Windows bilgisayarlarda DMG dosyaları ile uğraşmak için tasarlanmış ilk ve tek ücretsiz araçtır. DMG Extractor DMG dosyaları için özel olarak geliştirilmesinden bu yana, ilk kez diğer biçimlere dönüştürmek zorunda kalmadan şifreli DMG dosyaları açabilirsiniz.

Raw, Bzip2, Zlib ve Zero blok tipi DMG dosyaları DMG Extractor tarafından desteklenmektedir. DMG Extractor çeşitli disk imaj dosyaları açar ve ISO veya IMG dosyalarına dönüştürmek zorunda kalmadan, OS X üzerinde kullanılan şifreli .dmg dosyaları açabilirsiniz.

DMG Extractor ücretsiz sürümü, sadece 4GB’dan daha büyük boyuta sahip DMG dosyasını açamıyor ama bu çoğu kullanıcı için sorun olmamalı diye düşünüyorum. 4GB’dan düşük DMG dosyaları açmakta herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

DMG Extractor kullanımı oldukça basittir. Yazılımı kurduktan sonra, açın ve daha sonra DMG Extractor ile dosyayı açmak için istediğiniz DMG dosya üzerinde sağ tıklayın ve Open/Aç seçeneğine tıklayın. Alternatif olarak, DMG Extractor başlatıldıktan sonra, Open/Aç düğmesini tıklayın ve sonra seçilen DMG dosyasının içeriğine DMG dosyasını seçin.

Bir DMG dosyası ayıklamak için, Extract düğmesini tıklayın ve sonra içeriği kaydetmek için bir konum seçin.

DMG Extractor Hakkında Yazılar

DMG Extractor” İçin 2 Cevap

DMG Extractor İçin Yorum Yap