DMG Extractor Kullanarak Windows Bilgisayarda DMG Dosyası Açma

Sponsorlu Bağlantılar

Apple Mac OS sisteminde, yeni yazılım yüklemek için kullanılan .dmg dosya biçimi vardır. Windows bilgisayarlar .dmg formatlı dosyaları açamıyor. Yazılım yüklemek için, Mac OS için .dmg dosyası ve Windows için .exe dosyaları indirmeniz gerekiyor. Ama bugün bu yazımızda, Windows bilgisayarlarda DMG dosyasını açmak ve içeriğine erişmenin nasıl olduğunu göstermeye çalışacağız.

DMG Extractor kullanarak, Windows’da DMG dosyaları açın

DMG Extractor, Windows bilgisayarlarda DMG formatlı dosyaları açmak için profesyonel bir araçtır. Bu Disk imaj dosyalarını açmak ve ISO veya IMG dosyalarına dönüştürmek zorunda kalmadan, OS X üzerinde kullanılan Dmg dosyalarını Windows bilgisayarlarda da kullanabileceksiniz. DMG Extractor kullanımı çok kolaydır. Bilgisayara yükledikten sonra programı açın ve DMG dosyalarını açmak için Open seçeneğine tıklayın. Açmak istediğiniz dosyayı seçin ve ardından dosyayı taramak ve ayıklamak için Extract seçeneğine tıklayın. Bu şekilde DMG dosyaları Windows platformda kullanılabilir.

DMG-Extractor-ile-windows-uzerinde-dmg-acma.

DMG Extractor şu özellikleri sunar:

  • Otomatik olarak bilgisayarınıza .dmg dosyaların içeriğini ayıklar.
  • Şifreli veya şifresiz .dmg dosyaları açar.
  • 4GB + dmg dosyaları ayıklar.
  • Kullanımı kolaydır ve hiçbir teknik bilgi gerektirmez.
  • Casus yazılım veya reklam barındırmaz.
  • Güçlü ve ücretsizdir.
DMG Extractor İndir
Ücretsiz DMG Dosya Açma Programı

7-Zip kullanarak Windows üzerinde DMG dosyaları açın

Dosya arşivleme ve sıkıştırma programı olarak kullanılan 7-zip, Windows üzerinde .dmg dosyalarını açmak içinde kullanılabilir. 7-zip ile .dmg dosyalarını açmak ve içeriğini ayıklamak çok kolaydır. Windows bilgisayarınızda ki mevcut .dmg dosyası üzerine sağ tıklayın ve 7-zip seçeneği üzerine gelin, ardından arşivi açma, dosyayı ayıklama ve diğer seçenekleri kullanabilirsiniz.

7-zip DMG dosyası adına DMG Extractor gibi gelişmiş bir program değildir. Ancak elinizin altında 7-zip programı varsa .dmg dosyasını açmak için başka program yüklemenize gerek kalmaz.

7-Zip (32 Bit) İndir
Dosya Sıkıştırma/Arşivleme Programı
7-Zip (64 Bit) İndir
Dosya Sıkıştırma/Arşivleme Programı

Sonuç olarak DMG Extractor veya 7-zip programları sayesinde Windows üzerinde .DMG dosyalarını açmak mümkündür.

DMG Extractor Kullanarak Windows Bilgisayarda DMG Dosyası Açma İçin Yorum Yap