DNS Angel

Sponsorlu Bağlantılar
1.5
Sponsorlu Bağlantılar

DNS sunucusunu değiştirme ve aile korumasını etkinleştirme programı

DNS Angel otomatik olarak bir düğmeye tıklayarak çocuklar için aile dostu ya da güvenli kabul edilmez web içerikleri engellemeyi sağlayan ücretsiz DNS sunucusu değiştirme programıdır. DNS Angel otomatik olarak güvensiz veya istenmeyen web siteleri filtreler, aileler için güvenli DNS hizmetlerinden (OpenDNS, Norton ConnectSafe, MetaCert) herhangi bir DNS sunucularına geçiş yapar.

Aile dostu DNS hizmetini kullanarak herhangi bir bakım yaptırmanız gerekmez ve tüm tarayıcılarda ve internet uyumlu uygulamalar ile birlikte çalışır. İnternet içeriğini filtrelemek için en iyi programlardan biridir. DNS sunucuları değiştirmek birçok kullanıcı için biraz korkutucu olabilir.

Yapmanız gereken tek şey bir düğmeyi tıklamak ve ağ ayarlarını otomatik olarak seçtiğiniz DNS servisini kullanmak üzere yapılandırılmış olacaktır. Eğer filtrelemeyi devre dışı bırakmak istiyorsanız, basitçe varsayılan ayarları geri yüklemek için başka düğmesini tıklayın.

İpucu: Eğer OpenDNS kullanmayı tercih ederseniz, isteğe bağlı olarak ücretsiz bir hesap (opendns.com) oluşturmak ve filtre ayarları, istisna ayarlar ve daha ince ayar sağlayan online bir kontrol paneline erişebilirsiniz.

DNS Angel Hakkında Yazılar

DNS Angel İçin Yorum Yap