Doğru veya Yanlış İndir – Windows Phone

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Doğru veya Yanlış: Windows Phone için Çok Oyunculu Yarışma Oyunu

Doğru veya Yanlış, Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınız ile oynayabileceğiniz bir yarışmadır. Ücretsiz olarak sunulan oyunu oynamak oldukça eğlenceli. Bilgi seviyenizi ölçmek için tasarlanan bilgi yarışmalarından bir tanesidir. Oyunda tek bir seçim hakkınız var. Bilginizi sınamanın en kolay ve en iyi yolu. Oyun size eğlence dışında sorularıyla sizi bilgilendirmeyi de amaçlıyor.

Oyunu tek ve 2 oyuncu modu ile oynayabiliyorsunuz. 2 oyunculu mod; arkadaşlarınızla oynayabilmeniz için tasarlandı. Karşılıklı olarak bilginizi sınayıp yarışabileceksiniz. Her bir yarışmada cevaplamanız gereken 20 soru bulunuyor. En fazla doğru yanıt veren kişi oyunu kazanıyor.

Dogru veya Yanlıs Indır

Seviye atlamalı olan oyunu tek başınıza oynarken zamana karşı bir yarış da sizi bekliyor. Her seviye 10 sorudan oluşmaktadır. Seviye atladıkça soru başına verilen zaman kısalıyor. Gitgide zorlaşan oyunda seviye atladıkça daha fazla puan kazanıyorsunuz. Bu puanlarınız internet üzerinden skor tablosuna gönderiliyor. Bu sayede diğer oyuncuların puanlarını takip edebiliyor ve isminizi duyurabiliyorsunuz. Haftalık ve aylık şampiyonlar yine skor tablosu üzerinden duyuruluyor.

Basit ve eğlenceli bir arayüze sahip olan oyunu oynayın ve Türkiye’nin haftalık ve aylık şampiyonu olun.

Doğru veya Yanlış İndir – Windows Phone İçin Yorum Yap