Herhangi Bir Dosyadan Birden Çok Simge Alma, Çıkarma ve Kaydetme

Sponsorlu Bağlantılar

Dosya ve klasör simgelerini değiştirmek için piyasada pek çok uygulama vardır. Örneğin, Folderico hızlı bir şekilde birkaç fare tıklamasıyla klasör simgelerini değiştirmek için harika bir araçtır. Aynı şekilde, Iconmancer klasör simge tasarımı için bir başka harika bir uygulamadır. EXE, DLL, TXT gibi dosyalardan simgeleri çıkarmak ve görüntü dosyaları olarak kaydetmek ilginizi çekebilir. Icons From File bu kullanım için ücretsiz bir masaüstü uygulamasıdır.

Bu ücretsiz program sayesinde, klasör simgelerini dosyadan çıkarmak oldukça kolaydır. Etkileyici, hem giriş hem de çıkış formatı desteği sunuyor. Icons From File, ne olursa olsun herhangi bir dosya türünden simgeleri almayı, çıkarmayı sağlar. JPEG, ICO, PNG, BMP, EMF, GIF, HTML ve DBF formatında simge dosyalarını kaydetmenize olanak sağlar. Toplu olarak simgeleri ayıklamak veya kaydetmek mümkündür. Program tek bir dosya ya da ayrı ayrı dosyalar olarak simgeleri kaydetmenizi sağlar.

Icons from File kullanimi-dosyadan simge cikarma

Programa yüklenen dosyalardaki simgeler programın arayüzündeki boş alanda gözükür. Kaynak dosyayı belirtmek için, sadece sol üst küçük düğmesini tıklayın ve sonra istediğiniz dosyayı açın.

Simgeler ile dosyaları bulmak için başka bir yolu etiketlenmiş alt-sağdaki ‘Find files with icons inside’ küçük düğmeye tıklayın. Bu şekilde yolda birden çok simgeleri ayıklayabilir, bilgisayarınızın tam dizin yapısını dolaşabilirsiniz.

Icons from File kullanimi-simgeler

Ayıklamak istediğiniz simge (ler) bulduktan sonraki adım, simgeyi kaydetmektir. Daha önce belirtildiği gibi, hem tek tek hem de tek bir dosya olarak simgeleri kaydedebilirsiniz. Buna ek olarak, dosyadaki tüm simgeleri veya sadece seçtiğiniz simgeleri ayıklamayı sağlar.

Icons from File kullanimi-simgeleri kaydetme

Icons From File, Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 / 8.1 32-bit ve 64-bit sürümleri ile uyumludur.

Icons From File İndir – Free Download

Icons From File dosyadan simge/ikon çıkarma ve kaydetme programını buradan indirebilirsiniz.

Herhangi Bir Dosyadan Birden Çok Simge Alma, Çıkarma ve Kaydetme İçin Yorum Yap