Dots (Bulmaca Oyunu) İndir – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Dots: Android için Nokta Birleştirmeli Bulmaca Oyunu

Dots, Android tablet ve akıllı cihazlarınız için sunulan bir renkli nokta birleştirmeli bulmaca oyunudur. Ücretsiz olarak sunulan oyunda ki amacınız farklı renklerde ki noktaları size verilen 1 dakika süre içerisinde birbirine bağlamak. Tabi size verilen süre içerisinde daha çok noktayı birbirine bağlayarak yüksek puanlar almanız gerekiyor.

Sade bir oyun yapısına sahip olan oyunu oynarken oldukça güzel zaman geçireceksiniz. Alacağınız puanları arkadaşlarınızın puanları ile karşılaştırmak için sosyal medya hesaplarınızı kullanma imkanı sunmaktadır. Ayrıca oyunu arkadaşlarınız ile karşılıklı olarak oynayarak hem eğlenin hem de yarışın.

Dots (Bulmaca Oyunu) Indır

Dots, sınırsız, zaman limitsiz ve karışık gibi 3 farklı modu sayesinde sizin eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlıyor.  Her nokta kazandıkça ekstra güçlendirme yetenekleri de alabiliyorsunuz.

Güçlendirme yetenekleri doğru olarak kullanıldığında oyunda büyük avantaj sağlamaktadır. Oyunda tahtasında tüm noktaları silme yada süreyi uzatma gibi özellikler oldukça işinize yarayabilir.

Dots (Bulmaca Oyunu) İndir – Android İçin Yorum Yap