Download Manager for Android

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz İndirme Yöneticisi Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Download Manager for Android her çeşit dosyayı boyutu ne olursa olsun indirmenize yardımcı olacak ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir. Her çeşit arama motorundan ve popüler video sitelerinden kolay bir şekilde bir tıklama ile dosya indirmenize olanak sağlamaktadır. Her türlü video, müzik dosyaları, film, program indirebilirsiniz.

Kaliteli, basit ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. Kimlik denetimi desteği için HTTP basic authentication yöntemi sunmaktadır. Java Script desteği ve hızlı bir şekilde arama özelliği.

Oldukça hızlı bir şekilde dosya indirebilme, indirme işlemi devam ederken durdurma ve tekrar devam etme, isteğe bağlı şekilde indirme işlemini başlatma, dosyaların silinmesi yada yalnızca indirme listesi içerisinden silinmesi, indirilen ses dosyalarının herhangi bir ses olarak ayarlanabilmesi, resimleri duvar kağıdı, kilit ekran fotoğrafı, kişi fotoğrafı, Whats App avatarı ayarlama, arka planda indirme işlemine devam etme, çoklu dosya indirme işlemlerin ve daha fazlasını kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Ayrıca .aac, .mp3, .m4a dosya oynatıcı formatlarını desteklemenin yanı sıra indirdiğiniz klipleri dinlemeniz için .m4v, .mp4, ve .mov formatını destekler. Müzikleri oynatma listesinde aynı anda çalabilirsiniz ve oynatma listesi içerisinden dilediğiniz şarkıyı çıkarabilir veya ekleme işlemleri ve daha fazlasını yaparak kullanacağınız programı denemenizi tavsiye ederiz.

Download Manager for Android Hakkında Yazılar

Download Manager for Android İçin Yorum Yap