Dr. Driving 2

Sponsorlu Bağlantılar
1.11
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Ücretsiz Araba Sürme

Dr. Driving 2 popüler araba sürme oyunlarından birisi olan Dr. Driving oyunun devamı olarak karşımıza çıkmaktadır. Ücretsiz olarak indireceğiniz oyun ile eğlenceye kaldığınız yerden devam edin. Milyonlarca oyun sever tarafından oynanan oyun şimdi yeni versiyonu ile yine güzel vakit geçirecek ve araba sürmenin keyfini doyasıya yaşayacaksınız.

Dr. Driving 2 sezgisel oyun kontrollerine sahiptir. Oyunun başlıca amacı oyunun adından da anlaşılacağı üzere araba park etme oyunudur. Aracınızı verilen süre içerisinde istenilen yere park etmeniz gerekiyor. Park edeceğiniz yere giderken karşınıza çıkacak altınları da almayı unutmayın. Böylece yeni araçların kilitlerini açabilir ve farklı ekipmanları almak için kullanabilirsiniz.

Arabayı farklı kamera açılarından kullanın. Dr. Driving 2 süper çarpıcı grafikleri, zorlu çok aşamalı seviyeleri ve gerçek zamanlı online çoklu oyuncu özellikleriyle yeni bir sürüş oyunu oyunculara sunmaktadır. En iyi akıllı mobile araba sürme oyunlarından olan Dr. Driving 2 ile online olarak gerçek oyunculara karşı yarışacak ve onlardan önce aracınızı park etmeye çalışacaksınız.

Dr. Driving 2 Oyun Videosu:

Dr. Driving 2 İçin Yorum Yap