Dr. Driving İndir (iPhone/iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Dr. Driving: iPhone / iPad için Ücretsiz Araba Oyunu

Dr. Driving, İOS mobil cihazlar (iPhone / iPad / iPod touch) için geliştirilen, görsel grafikleri ile göz kamaştıran araba oyunlarını sevenler için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe bir oyundur.

28 farklı aracı barındıran Dr. Driving zevkle oynayabileceğiniz süper bir oyundur. Şehir içerisinde zamana karşı oynanmaktadır. Yarışı bitirmek için hızlı ve seri olmak lazım ve verilen süreyi iyi değerlendirmek gerekir.

Oyun başladığında gaz ve fren bulunmaktadır. Bunları kullanarak hızlanın ve yavaşlayın. Kaza yapmamak için direksiyon hakimiyeti çok önemlidir. Arabaya yön vermek için direksiyona basılı tutarak sağa sola çevirin. Dönüşe yaklaşmadan önce size sağa, sola veya direk gitmeniz konusunda uyarı yaparak kaç metre kaldığını göstermektedir. Kaza yapmamaya özen gösterin, her kazada araba hasar görecek ve onarmak için maliyet değerini vermeniz lazımdır.

Araba çeşitlerine göre Motor, Yakıt, Fren, Konfor, Lastik ve Dayanıklılık gibi yetenekleri bulunmaktadır. Farklı araçları satın almak için yarışlarda başarılı olmak ve araba için gerekli miktarı toplamak gerekir.

3 farklı ekran modu ile sürüş keyfini en üst seviyede yaşayacaksınız.

Dr. Driving – Ekran Görüntüsü

dr-driving-indir-iphoneipad

Dr. Driving İndir (iPhone/iPad) Hakkında Yazılar

Dr. Driving İndir (iPhone/iPad) İçin Yorum Yap