Dr Kalori İndir – Windows Phone

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Dr Kalori: Windows Phone için Kalori Hesaplama

Dr Kalori; Wiindows Phone 8 işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınız için ücretsiz olarak sunulan bir kalori hesaplama uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde yediklerinizin  kalori değerlerini öğrenebilir yada yemek isteyeceklerinizin kalori değerlerini öğrenerek rahat bir şekilde yiyebilirsiniz. Diyet yapanların yanı sıra diyet yapmak isteyenlerin veya yediklerinin kalori değerlerini öğrenmek isteyenler için güzel ve faydalı bir uygulama.

Günümüzde kilo almaya en çok kalori değerlerini bilmeden yediklerimiz neden olmaktadır. Buda sağlık açısından iyi değildir. Tükettiğiniz besinlerin kalori değerlerini öğrenmek isteyenlerden olabilirsiniz. Rahat olun bu konuda bile teknolojinin size sağladığı imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Dr Kalorı Indır

Windows Phone akıllı cihazlarınıza uygulamayı indirerek her an her yerde besin ürünlerinin kalorisini görebilir oluşturacağınız tabak ile tabağınızın kalorisini hesaplayabilirsiniz. Uygulama ile rahat bir şekilde beslenin. Sağlıklı beslenmek ve fit kalma adına size yardımcı olabilecek bir uygulamadan öte sağlığınızı düşünen bir yardımcı, bir diyet hocası yada sağlığınızı düşünen bir sevdiğiniz gözü ile de bakabilirsiniz.

Dr Kalori İndir – Windows Phone İçin Yorum Yap