Dr. Parking 4

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iOS için Ücretsiz Araba Park Etme Oyunu

Dr. Parking 4 Dünyanın dört bir yanından milyonlarca oyuncuya karşı zaman karşı araba park etmeye çalışacaksınız. En hızlı olmaya çalışarak üç yıldız almaya çalışacak ve en çok puanları elde ederek yeni araçların kilidini açacaksınız. Bakalım ne kadar hızlısınız. Park oyunlarını sevenler için en iyi oyunların başında gelmektedir. Dr. Parking oyununun devamı olarak oynayacaksınız.

Dr. Parking 4 park etme oyunlarını sevenler için geliştirilen araba park simülasyon oyunlarından bir tanesidir. Direksiyon, gaz ve fren pedallarını kullanarak en kısa sürede aracı park etmeye çalışacağınız basit bir oyun yapısı ile oynayacaksınız. Oyuncular açısından oldukça önemli olan grafikleri oldukça başarılı görsellere sahip. Basit tasarımı ile küçük büyük herkes eğlenerek oynayacak.

Çok kademeli zorlu seviyelerde çevrimiçi olarak gerçek zamanlı ve çok oyunculu modlarda Dünyanın her yerinden oyunculara karşı zamanlar yarışacaksınız. SUD Inc tarafından tasarlanan oyun mobile araba park etme simülasyon oyunlarını sevenlere yeni bir deneyim yaşatacak. Keyifle oynayacağınız onlarca oyun seviyesi. Oyunu yükledikten sonra ilk araç seçeneği ile yarışa başlayın ve elde edeceğiniz başarılar ile yeni araçların kilitlerini açabileceksiniz. Oyunda amacınız start verildikten sonra herhangi bir yere çarpmadan kusursuzca aracı park etmektir. Aynı anda başka bir rakiple oynayacak ve ondan daha hızlı olarak aracı park ederek yıldızları ve puanları toplayın.

Dr. Parking 4 Ekran Videosu

Dr. Parking 4 İndir (Android)
Android için Araba Park Etme Simülasyonu

Dr. Parking 4 Hakkında Yazılar

Dr. Parking 4 İçin Yorum Yap