Dracula Virüs Temizleyici

Sponsorlu Bağlantılar
2010
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Virüs Temizleme Programı

4.3/5, Toplam: 88 kişi

Dracula Virüs Temizleyici, Windows bilgisayarlar için geliştirilen virüs temizleme konusunda yardımcı olmayı hedefleyen ücretsiz ve Türkçe virüs temizleme programıdır. Programdan anladığımız kadarı ile virüs temizleme konusunda büyük vaatlerde bulunmuyor. Bu nedenle programı bir antivirüs programı olarak düşünmemenizi tavsiye ederim. Bilgisayarınızı tam anlamı ile koruma altına almak istiyorsanız antivirüs programlarını yüklemeniz gerekir.

Programın özelliklerine bakacak olursak, bilgisayarınızda gereksiz yere depolanmış olan bazı dosyaları temizlemeyi sağlıyor. Antivirüs programları ile temizlenmiş olan virüslerden geriye kalan sorunları çözmek içinde yardımcı olabilir. Dracula Virüs Temizleyici özellikle USB virüs bulaşmalarını önlemek için yardımcı özellikler mevcut. USB flash diskleri çok kullanıyorsanız bu program yardımı ile güvenli bir şekilde flash disk kullanabilirsiniz.

Dracula Virüs Temizleyici programı Mevlüt AKSU tarafından geliştirilmiştir. Daha detaylı bilgi almak için http://www.yazguven.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tam anlamı ile virüs temizleme programı olmasa da, bir çok faydalı özellikler sunuyor. Diğer antivirüs programların yanında bu programı kullanmanız sisteminiz için daha sağlıklı olacaktır.

Dracula Virüs Temizleyici” İçin Bir Cevap

Dracula Virüs Temizleyici İçin Yorum Yap