DraftSight Free

Sponsorlu Bağlantılar
2018 SP1
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için DWG Dosyası Açma, Oluşturma ve Düzenleme Programı

3.78/5, Toplam: 9 kişi

DraftSight 2018 SP1 Windows, Mac ve Linux üzerinde DWG dosyası oluşturmak ve DWG dosyaları üzerinde çalışma ve düzenleme yapmayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe CAD yazılımıdır. DraftSight, uzman CAD kullanıcıları, öğrenciler ve eğitimcilere uyguna şekilde tasarlanmıi DWG dosyası açma, oluşturma ve düzenleme imkanı sunan yeni 2D CAD ürünüdür.

DraftSight, profesyonel CAD kullanıcılarının, öğrencilerin ve eğitimcilerin DWG dosyalarını oluşturmalarını, düzenlemelerini ve görüntülemelerini sağlar.

Birçok diğer CAD yazılımı yalnızca Windows platformunda çalışırken, DraftSight Mac’de kolayca çalışır. DraftSight’ın içeriği ve arayüzü, diğer standart CAD yazılımı gibi benzer sembolleri, ikonları ve girdileri koruyarak kullanıcı dostudur. Bu benzerlikler, bireyler dosya paylaşırken çeşitli CAD yazılımları arasında kolay iletişim sağlar. DraftSight ürünleri için yeni grafik sürücüsü veya donanım gerekmez. Dosya boyutları büyük değildir ve diğer yazılımlar arasındaki alışveriş kolaydır. Şirket verimliliklerine odaklanır ve ürünlerini iyileştirmek için müşteri geri bildirimlerini kullanır.

DWG dosyalarına erişmek ve oluşturmanıza olanak sağlar. DraftSight tanıdık bir kullanıcı arayüzü ve mevcut CAD uygulaması kolay bir geçişi kolaylaştıran bir minimal bir öğrenme eğrisi vardır.

Ücretsiz olarak 2D CAD programı arıyorsanız alternatif olarak DraftSight programını deneyebilirsiniz. DraftSight Windows 32 Bit ve 64 Bit sürümlerini indirebilirsiniz.

DraftSight Free İçin Yorum Yap