Draw Free (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
1.12
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Draw Free Uygulaması

Draw Free, parmaklarınızı kullanarak Windows Phone telefonlardan resim yapmak için ücretsiz bir çizim yapma uygulamasıdır. Çocuklarla birlikte parmaklarla çizim yaparak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Boş bir tuvala resim çizmenin yanı sıra kameradan, internetten veya telefonunuzdan fotoğraf yükleyin ve bunların üstüne çizmek veya eğlence özel efektler ile görüntüleri değiştirebilirsiniz. Arayüz bebekler, çocuklar ve yetişkinler için özelleştirilebilir ve gerçekten herkes için kullanımı kolaydır.

Her renkte veya eğlencede gökkuşağı fırçaları ile birden fazla parmak ile çizim yapın. Hareketli-animasyonlu dolgular. Hayvanlar, arabalar, gezegenler ve daha fazlasını eklemek için renkli pullar vardır. İki farklı temalar ile eğlenceli sesler arasından seçim yapabilirsiniz. Çarpıtma boyama ve resim bükme için güçlü özel efektler kullanabilirsiniz. Resimleri yükleyin ve kaydedin. Geri alma ve yineleme özellikleri mevcuttur. Temizlemek için telefonu sallayın. Renklendirme için yarlar mevcuttur.

Draw Free! uygulamasının hem arayüzü hem de kullanımı oldukça eğlenceli olacak. Özellikle çocukların resim yapma yeteneklerini geliştirmek ve bunu daha eğlenceli hale getirmek için harika bir uygulamadır. Çocuklarınız ve hatta kendiniz için Draw Free! uygulamasını denemenizi tavsiye ederiz.

Draw Free (Windows Phone) İçin Yorum Yap