DrawWiz (Android APK)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android Anime Çizim Programı (APK)

DrawWiz Android mobil cihazlarınızda kolayca herhangi bir sanatsal beceriye gerek kalmadan avatar, karakter ve anime çizimleri oluşturmak için yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Karakterleri çizmek yerine, hazır sunulan yüz şekilleri, saç stilleri, gözler, dudaklar, burun ve giyim stilleri çok çeşitli öğeler arasından seçim yaparak karıştırın ve özel bir karakter tasarımı yapın.

Bir arka plan tema seçmek isterseniz, isteğe bağlı bazı efektler ve hatta bir konuşma balonu ekleyebilirsiniz. DrawWiz ile hazırlanan karikatür ve anime çizimleri PNG resim formatı olarak kaydedilir.

Özel anime çizimleri yapmak, kendinize özel bir karakter oluşturmak, tasarımın tamamen kendinize ait olacağı karikatür ve anime karakteri oluşturmak için DrawWiz yardımcı olacaktır.

Güncel sürümü sadece kadın çizgi film karakterlerini destekler. Anime tasarım ve çizim programı için iyi bir tercih olacaktır.

DrawWiz üreticileri tarafından APK sürümü sunulduğu için APK linkini veriyoruz. Yasal olmayan bir durum söz konusu değildir.

DrawWiz (Android APK) İçin Yorum Yap