Dream League Soccer 2016 (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
3.03
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Dream League Soccer 2016 Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

Dream League Soccer 2016, iOS mobil cihazlardan (iPhone, iPad, iPod touch) tam bir futbol deneyimi yaşamak isteyenler için ücretsiz ve Türkçe futbol oyunudur. Dream League Soccer yapımcıları iyileştirmeler ve geliştirmeler ile Dream League Soccer 2016 oyununu yayınladı. Dünyanın en iyi takımını kurun ve rakiplerinizi yenin. FIFPro lisanslı gerçek oyuncuları transfer etmek mümkündür.

Dream League Soccer 2016 gerçek bir futbol keyfi yaşamak için kendi stadyumunu inşa etme imkanı sunuyor. En iyi süper yıldız oyuncuları transfer ederek kendi özel Rüya Takımını oluştur. Taktik oluştur, takım dizilimini seç, tarzını kusursuz hale getir ve prestijli Elit Kümenin en üst sıralarına çıkmak için 6 Ligde yükselirken karşına çıkan tüm takımları yen.

Akıllı ve taktikle hareket eden yapay zekanın, zorlayıcı ve bağımlılık yapan bir deneyim yaşatmasına hazır ol. Yepyeni görseller, gerçekçi animasyon ve dinamik oynanışla, Dream League Soccer 2016 bu güzel oyunun özünü yakalayabilen kusursuz Futbol paketidir.

Dream League Online , rüya takımını dünyadaki en iyilerle karşı karşıya getiriyor. En iyi takımın seninki olduğunu herkese göstermek için sıralamalarda yüksel.

Dream League Soccer 2016 oyunun genel özelliklerine bakacak olursak; FIFPRO™ lisanslı oyuncuları transfer etme, kendi Rüya Takımını oluşturma, özelleştirme ve kontrol etme özgürlüğü sunuyor. İlerleme yapacağınız 6 Küme ve 7’den fazla Kupa yarışması sizleri bekliyor. Süper yıldızlarını göstermek için kendi stadyumunu inşa et. Oyuncularını daha isabetli ve isteğine uygun olarak geliştirme yapabilme yeteneğine sahiptir. Kimin üst sıralarda olduğunu görmek için Google Play başarıları ve liderlik tablolarına göz atın. Kendi formalarını özelleştirme imkanı sunarak ve içe aktarma desteği içerir. Sunset Sons’dan özel oyun müzikleri sizleri bekliyor.

iPhone, iPad için Dream League Soccer 2016 oyununu indir ve gerçek futbol keyfini yaşa. Diğer futbol oyunlarına göre daha az boyuta sahip ve grafikleri ile telefonu veya tableti yormadan keyifli futbol maçı yapmaya hazır olun.

Dream League Soccer 2016 (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap