Dream League Soccer

Sponsorlu Bağlantılar
2.07
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Futbol Oyunu

4.5/5, Toplam: 2 kişi

Dream League Soccer oyunu size hayalinizdeki ligde futbol oynamanız için en iyi futbol takımını kurmanız için imkan sunmaktadır.

Dream League Soccer Türkiye’de dahli olmak üzere bir çok ülkede en iyi futbol oyunlarından bir tanesi olarak aktarılıyor. Ücretsiz olan oyunda en iyi futbol takımına sahip olmaya çalışın ve statları kurduğunuz takım ile coşturun.

Dilediğiniz futbolcular ile istediğiniz takımı kurmak için transfer sisteminden faydalanın. Elinizde mevcut olan paraları kullanarak oyuncu satın alabilirsiniz. 32 kişiden oluşan bir takım kurmak için ya oyuncu satın alın yada kendiniz oyuncu yetiştirin.

Akıllı oyun savunması ve hücum atakları için iyi oyun planları geliştirin. Sezgisel kontroller ve mükemmel görseller ile Dream League Soccer gerçekçi bir spor oyunudur.

Benzersiz oyuncu geliştirme programına takım üyelerini katarak eğitin. Topla oynama becerilerini, fitness ve daha fazla becerilerini artırın.

Gerçekçi kamera görüntüleri ve yüksek pürüzsüz animasyonlar ile beğeni ile oynayacağınız bir futbol oyununu sizlere sunmaktadır.

Dream League Soccer İndir (Windows Phone)
Windows Phone Ücretsiz Menajerlik Oyunu
Dream League Soccer İndir (iPhone / iPad)
iPhone, iPad Futbol Menajerlik Oyunu

Dream League Soccer Hakkında Yazılar

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Dream League Soccer İçin Yorum Yap