Dream League Soccer

Sponsorlu Bağlantılar
2.07
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad Futbol Menajerlik Oyunu

Dream League Soccer iPhone, iPad akıllı cihazlarınıza indirerek oynayabilmeniz için geliştirilen ve her yerde ücretsiz bir şekilde takımınızı kurarak sürekli yönetebilmenize olanak sağlayan bir futbol menajerlik oyunudur.

Dream League Soccer hayallerinizde yer alan takımı kurmanız ve onları her türlü açıdan taktiksel anlamda eğitmenize yardımcı olacak. Takımınızı kurabilmeniz için ister kaliteli futbolcular arasından transferler yapın yada kendiniz yeni yıldızlar ortaya çıkarın.

Sezgisel oyun kontrolleri ve göz alıcı görseller eşliğinde kurduğunuz takımın başarılarına herkesle birlikte şahit olun ve elde edeceğiniz başarılar ile kendinizi mutlu hissedin ve diğer teknik adamların önüne geçin. Oyuncularınızın daha da gelişmesi için onları sıkı bir şekilde hazırlayın. Kondisyonlarını artırın, topla oynama becerileri ve daha fazlasını geliştirin.

Multiplayer oyun modu sayesinde diğer oyuncular ile sıkı bir mücadeleye girerek kimin daha iyi bir takıma sahip olduğunu herkese gösterin.

Dream League Soccer İndir (Android)
Android Ücretsiz Futbol Oyunu
Dream League Soccer İndir (Windows Phone)
Windows Phone Ücretsiz Menajerlik Oyunu

Dream League Soccer Hakkında Yazılar

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Dream League Soccer İçin Yorum Yap