Dream League Soccer

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone Ücretsiz Menajerlik Oyunu

2.8/5, Toplam: 5 kişi

Dream League Soccer size kendi takımınızı kurarak rüya liglerde en iyi futbolu oynayarak diğer takımlar karşısında başarılara imza atabilirsiniz.

Ücretsiz olan oyunda hayaliniz de yatan takımı kurmak için en iyi oyuncular arasından transfer yapabilir yada transferin dışında kendi becerileriniz ile oyuncu yetiştirebilirsiniz. Oyuncu transferleri için elinizde bulunan paraları kullanabilirsiniz.

Dream League Soccer Türkiye, İtalya, Belçika gibi ülkelerde dahil olmak üzere daha bir çok ülkede en iyi 10 futbol oyunu arasında yer almaktadır.

Oyuncular satın alın ve elinizdeki futbolcuları fitness, topla oynama, top dağıtma ve daha bir çok açıdan becerilerini geliştirin. 32 oyuncudan oluşan bir takım geliştirerek diğer takımlara karşı meydan okuyun. Sezgisel kontroller ve mükemmel görseller ile harika bir futbol deneyimi için mutlaka deneyin.

Dream League Soccer İndir (Android)
Android Ücretsiz Futbol Oyunu
Dream League Soccer İndir (iPhone / iPad)
iPhone, iPad Futbol Menajerlik Oyunu

Dream League Soccer Hakkında Yazılar

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Dream League Soccer İçin Yorum Yap