IObit Driver Booster Free

Sponsorlu Bağlantılar
4.3.0.504
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Driver / Sürücü Güncelleme Programı

4.5/5, Toplam: 2 kişi

IObit Driver Booster Free, bilgisayarınızda yüklü sürücüleri (driver) kolay bir şekilde güncellemeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe sürücü güncelleme programıdır. Bilgisayar sorunlarına yol açan nedenlerden biriside eski sürücülerdir. Eski sürücüler bilgisayar performansını düşürdüğü gibi, bilgisayar sistem çökmelerine de neden olabiliyor. Bu nedenle yüklü sürücülerin en son sürümlerinin yüklü olması bilgisayar performansını artırır ve sistem hatalarının oluşmasını engeller.

Sürekli olarak tek tek sürücü güncellemesi yapmak hiç mantıklı bir iş değildir. IObit Driver Booster programı sayesinde bilgisayarınızda sürücü taraması yapabilirsiniz. Taramadan sonra sürücülerin sürümlerini görebilirsiniz. Ayrıca eğer yüklü sürücünün yeni sürümü varsa bunu görebilirsiniz ve böylece kolayca sürücü güncellemesi yapabilirsiniz.

Anlayacağınız bilgisayarınızdaki sürücü güncellemelerini tek bir tıklama ile yapabileceksiniz. IObit Driver Booster ile otomatik olarak eski sürücüleri belirleyebilirsiniz. Böylece güncellenmesi gerek sürücüyü tek bir tıklama ile yapabileceksiniz. Programın en çok önemle belirttiği noktalardan birisi de, daha iyi oyun performansı için ince ayarlar yapıyor.

IObit Driver Booster Free hızlı, güvenli ve kolay kullanımlı bir program. Kesinlikle denemelisiniz. IObit Driver Booster ücretsiz sürücü güncelleme programıdır.

IObit Driver Booster Free İçin Yorum Yap