Driver Checker

Sponsorlu Bağlantılar
2.7.5
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Sürücü ve Yazılım Bulma, Yükleme ve Güncelleme Programı

3/5, Toplam: 1 kişi

Driver Checker, Windows sistemlerde yazılım ve sürücü taraması yapmak ve güncellenmesi gereken sürücüleri yükleyip kolayca güncelleştirmeyi sağlayan ücretsiz bir programdır. Bilgisayarda mevcut olan yazılım ve sürücülerin kolayca güncellemesini sağlamaktadır.

Driver-sürücülerin güncel olması sistemin istikrarlı çalışması için en önemli etkenlerden biridir. Bir çok sistem sorunu sürücü güncellemelerinin yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Sürücülerin güncel olması bilgisayarın performansı ve sağlığı açısından faydalıdır. Sürücü güncellemek bir çok kullanıcı için sıkıntılı bir durumdur. Sürücüleri sorunsuz ve güvenli bir şekilde yüklemek için Driver Checker iyi bir yardımcı olacaktır.

Ana arayüzde sürücüleri otomatik güncelleme veya hataları onarmak için ana kategoriler halinde bir liste sunacaktır. Video sürücüler, Wifi sürücüler, USB sürücüler, ses sürücüleri, fare-klavye sürücüleri, web kamerası sürücüleri, sistem sürücüleri, ethernet sürücüleri, monitör sürücüleri, bluetooth sürücleri, DVD/CD sürücüleri, yazıcı sürücüleri, modem sürücüleri, ve diğer donanım sürücüleri seçeneklerini göreceksiniz.

Doğru sürücüleri indirmek ve yüklemek çok zor bir durumdur. Bunun için sorunsuz bir şekilde driver-sürücü güncellemesi yapmak istiyorsanız Driver Checker programını denemenizi tavsiye ederiz.

Dikkat: Tarayıcı ana sayfa değiştirme veya istenmeyen araç çubuğu ve eklenti yükleme seçeneklerine dikkat ederek kurulum adımlarını geçin.

Driver Checker bilgisayara yükledikten sonra çalıştırın. Direkt bir tarama başlatmak için ana ekranda yer alan Start Scan butonuna tıklayın. Otomatik olarak sürücülere ait bilgileri gösterecektir. Güncellenmesi gereken, güncel olan sürücü ve yazılımları göreceksiniz. Güncellenmesi gereken sürücü veya yazılımların yanındaki kaydet veya indirme düğmesine tıklayarak güncelleştirme işlemini yapabilirsiniz.

Driver Checker İçin Yorum Yap