Driver Magician

Sponsorlu Bağlantılar
4.9
Sponsorlu Bağlantılar

Sürücü Yedekleme ve Güncelleme Programı

Driver Magician orjinal CD veya DVD’ye gerek kalmadan Windows bilgisayarda sürücü yedekleme, geri yükleme, güncelleme, kaldırma vs yapmanızı sağlayan gelişmiş bir programdır. Seçtiğiniz klasör veya sürücüye yedekleme yapabilir ve daha sonra geri yükleme yapabilirsiniz.

Güncel veritabanı özelliği sayesinde Windows bilgisayardaki tüm sürücülerin güncel sürümleri veritabanında mevcuttur. Ayrıca bilinmeyen cihazları tespit etme özelliği da mevcuttur. Sürücü yedeklemenin yanı sıra Belgelerim ve Masaüstü gibi öğeleri de yedekleme imkanı sunuyor.

Sürücülere ait tüm (.exe) dosyaları ve kurulum dosyalarını da kopyalama özelliği var. Bu sayede eğer bilgisayarınıza yükseltme veya format atma işlemi yaparsanız tüm sürücüler güvende olacaktır. Böylece herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Program otomatik olarak, standart olmayan sürücüleri (yani Windows ile birlikte gelmeyen) işaretler, yazıcılar, web kameraları gibi cihazlar tarafından eklenen sürücüleri kolayca bulur.

Deneme Sınırlamaları: 15 günlük deneme sürümüdür. Bazı özellikler devre dışı bırakılmıştır. Tam özellikleri için programı satın almanız gerekiyor. Dilerseniz aşağıdaki Driver Magician ücretsiz sürümü de indirebilirsiniz.

Driver Magician Lite
Ücretsiz ve Türkçe Sürücü Yedekleme Programı

Driver Magician İçin Yorum Yap