DriverEasy

Sponsorlu Bağlantılar
5.0.5.5083
Sponsorlu Bağlantılar

Sürücü Güncelleme ve Yedekleme Programı

DriverEasy 5, Windows bilgisayarda sürücüler güncel mi değil mi kontrol etmek ve sürücü güncellemelerini kolay bir şekilde indirmek ve yüklemek için yardımcı olan gelişmiş bir sürücü-driver güncelleme ve yedekleme programıdır. DriverEasy bilgisayarı tarar eksik sürücü varsa veya eski sürücü varsa hepsini listeler ve tek bir tıklama ile indirmeyi ve güncellemeyi sağlar.

Windows sistemde olan sürücüleri otomatik olarak algılar, güncel sürücüleri indirmek ve yüklemek için izin verir. Eksik, eski veya uyumsuz sürücüleri düzeltmeyi sağlar. Sürücü güncellemeleri yapılmadığı zaman sistem performansı yavaşlar veya sistem sorunlarına neden olur. DriverEasy ile sürücü güncellemesi yaparak bilgisayar performansını ve istikrarını geliştirmiş olursunuz.

DriverEasy 5 sayesinde her sürücü güncellemesini internette arayıp bulma diye bir sıkıntınız olmayacak. Zaten program her sürücünün geliştirici indirme sayfası ile doğrudan bağlantılıdır. Siz herhangi bir sayfayı açmadan sadece program arayüzünde yer alan indirme düğmesine tıklamanız yeterli olacak. Otomatik bağlantı kuracak ve sürücü güncellemesini bilgisayarınıza indirecek.

DriverEasy İçin Yorum Yap