DriverMax

Sponsorlu Bağlantılar
9.32.0.216
Sponsorlu Bağlantılar

DriverMax: Sürücü Güncelleme Programı

DriverMax, sisteminiz için en son sürücü güncellemelerini bulur ve indirmeniz için yardımcı olan ücretsiz sürücü güncelleme programıdır. Sürücü güncellemeleri çok önemlidir. Çoğumuz bu konuda rahat davransak da, sürücülerin güncellenmesi bilgisayarın performansını olumlu yönde etkiler. Sürücüleri güncellememek, sadece bilgisayarı yavaşlatmaz, bir çok sistem sorunlarına neden olabiliyor. Sistemin tam takır olarak çalışmasını istiyorsanız sürücü güncellemelerine önem verin. Sürücüleri güncellemek için yardımcı bir programa ihtiyacınız var.

DriverMax bu konuda size yardımcı olacak iyi bir programdır. Bilgisayara yükledikten sonra çalıştırın. Sisteminizi tarayacak ve güncellenmesi gereken sürücüler varsa size bulacak ve sürücü üretici sayfalarına bağlantı vererek hızlı ve kolay bir şekilde sürücüleri indirmenizi sağlayacak.

DriverMax ücretsiz program çok faydalı bir özellik sunuyor. Sisteminizdeki tüm sürücülerin bir yedeğini alarak herhangi bir durumda (bilgisayara format attığını zaman) sürücü yedek dosyasını bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Bu sayede tüm sistem sürücüleri anında hazır olacak. Bundan dolayı sürücüleri güncelleme yaparken bir de sürücü yedekleme dosyasını oluşturmanızı tavsiye ederim. Program arayüzü zaten size her şeyi açık açık gösterecek.

DriverMax İçin Yorum Yap