Driving School 2016

1.5.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.0.3 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 5 ay Önce
  • İndirme Sayısı 78

Android için Çok Oyunculu Simülasyon Oyunu

Driving School 2016 Android için ücretsiz simülasyon oyunlarından birisidir. Çeşitli araba seçenekleri arasından seçim yaparak araba kullanmasını öğreneceksiniz. Taksi, kamyon ve otobüs gibi farklı araç seçenekleri. Oyun yapı itibari ile basit bir oynanış imkanı sunuyor. Gerçek hayatta araba sürmeyi biliyor yada bilmiyor olabilirsiniz. Tecrübeli yada tecrübesiz olabilirsiniz. Ancak araba sürmenin keyfini güzelce yaşayacaksınız. Hem de birbirinden farklı ortamlarda. Şehirler, köy yolları, otobanlar, çöller, dağlar ve daha fazlası. Her ortam için ayrıca gece ve gündüz modları. Debriyaj ve el vitesi tecrübenizi burada kullanın.


Ücretsiz Android simülasyon oyunu Driving School 2016 çok oyunculu (multiplayer) modda arkadaşlarınız ile oynamanıza da izin vermektedir. Farklı sürüş deneyimleri için 50’nin üzerinde seviye. Sürücü becerilerinizi göstererek hemen ehliyet sahibi olun. 10’dan fazla ayrıntılı haritada kolay ve daha gerçekçi araba kullanma deneyimi yaşacayacaksınız. Oyun görselleri açısındanda oldukça kaliteli grafiklere sahip. Taksi, kamyon ve otobüs ehliyetleri alabilmek için çaba sarf edecek ve onlarca zorlu seviyede araç kullanacaksınız.

Aracın içinin ayrıntılı görülmesi, gerçeğe dayalı hasar sistemi, manuel araç kullanma gibi diğer özellikler. Online olarak en iyi seviyede olan liderler panosu. Gerçekçi hava koşulları ve gerçek motor sesleri ile en iyi simülasyon oyunlarından birisi olan Driving School 2016 ile eğlenceyi doyasıya yaşayın.

Driving School 2016 Ekran Videosu

Driving School 2016 (iPhone iPad)
iOS için Araba Simülasyon Oyunu

Driving School 2016 Hakkında Yazılar

Driving School 2016 İçin Yorum Yap