Droid4X

Sponsorlu Bağlantılar
0.10.4
Sponsorlu Bağlantılar

Droid4X İle Android Oyunları ve Uygulamaları Bilgisayarda Çalıştırma

Büyük ekran çalışmak veya oyun oynamak her zaman daha çekici gelmektedir. Mobil cihazlarda sevdiğimiz bir çok oyun vardır ve hep keşke bilgisayarda da oynamayı isteriz. Android oyunları bilgisayarda oynamak veya Android uygulamaları bilgisayarda çalıştırmak için Droid4X ücretsiz Android emülatörü programından yararlanabilirsiniz.

Droid4X, Android ekran görüntüsünü aynı şekilde bilgisayar ekranda görüntülemeyi sağlar. Desteklediği Android oyunları bilgisayarda oynamaya başlayabilirsiniz. Bu alandaki en iyi uygulama tartışmasız BlueStacks yazılımıdır. Ayrıca son zamanların en popüler oyunu Pokemon Go oyununu bilgisayarda oynamayı sağlar.

Droid4X ve benzeri uygulamalar Android mobil işletim sistemini sanal olarak bilgisayara kurar. Sanal olarak kurulan bu ortamda Android oyunları oynamak ve uygulamaları kullanmak mümkün olmaktadır. Bazı Android emülatör uygulamalar büyük ekranda oynamaya izin vermemektedir. Droid4X uygulamasının artı özelliğinden biri de Android oyunları ve uygulamaları büyük ekranda çalıştırmaktır. Sadece bu özelliğinden dolayı bile denenmesi gerekiyor. En sevdiğiniz oyunları daha büyük ekran oynamak için ne duruyorsunuz hemen Droid4X indirin.

Droid4X bilgisayara yükledikten sonra Google Play Store’a bağlanarak sevdiğiniz oyunları ve uygulamaları indirebilirsiniz. Bu özelliğin diğer uygulamalarda olmadığını söylemek isteriz. Diğer Android emülatörleri sadece kendi içerisinde mevcut olan oyunları çalıştırmayı destekler. Ama Droid4X ile aynı Android cihazda olduğu gibi Play Store üzerinden kolayca indirebilirsiniz.

Windows bilgisayarında Virtualbox yüklü olanlar için bir hatırlatma yapmamız gerekir. Virtualbox sanal işletim sistemi uygulamasıdır ve Droid4X uygulaması da aynı sistem üzerinden çalıştığı için çalışmasında sorunla karşılaşabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamamak için bilgisayarınızda Droid4X kurmadan önce Virtualbox yazılımını kaldırmanız gerekiyor.

Droid4X İçin Yorum Yap